Под наем Апартамент

€1000
Код.: 24594
3
Стаи
1
Бани
95 кв.м
€11/кв.м

Описание на имотаДопълнително

 • Транспорт: Трамвайcheck_circle
 • Асансьорcheck_circle
 • Гледка: check_circle
 • A/Ccheck_circle
 • Охранителна системаcheck_circle
 • Дограма: Алуминиевиcheck_circle
 • Подова настилка: Плочки - Дървоcheck_circle
 • Обзаведенcheck_circle
 • Ел. уредиcheck_circle
 • Гардероб: Дрешникcheck_circle
 • Изложениеcheck_circle
 • Светъл check_circle
 • Сеннициcheck_circle
 • Соларен бойлерcheck_circle
 • Боядисанcheck_circle
 • Прозорци с двоен стъклопакетcheck_circle

Енергиен Клас

Местоположение

Подобни свойства